o nas

Jesteśmy naprawdę pewni, jeśli chodzi o ceny naszych produktów. Jeśli znajdziesz ten sam przedmiot z kimś innym w niższej cenie, dopasujemy go lub, jeśli to możliwe, zaoferujemy jeszcze niższą cenę.

Gwarancja ceny dotyczy towarów, w przypadku których my i inny dostawca sprzedajemy dokładnie ten sam produkt. Niestety niektórych produktów o podobnym wyglądzie nie da się bezpośrednio porównać, ale w obrazie cenowym rolę odgrywa materiał, jakość druku, akcesoria itp. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące gwarancji ceny.

Nasza firma to kolektyw niesamowitych ludzi dążących do tworzenia zachwycających produktów.

 

Wszystkie zmiany i kierunek naszego rozwoju zawsze uwzględniają potrzeby oraz wymagania Klientów.

Na pierwszym miejscu od zawsze stawiamy na:

wygodę:

możliwość łatwego i przyjemnego w obsłudze zamawiania profesjonalnych materiałów reklamowych,

dostępność:

zlecanie produkcji jest możliwe 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,

transparentność:

zawsze czytelnie podajemy czas realizacji a nasza bezpłatna przesyłka kurierska naprawdę jest darmowa!

kontrola

Zawsze sprawdzamy bezpłatnie, czy wszystkie drukowane oryginały, obrazy i logo, które są do nas przesyłane lub wysyłane, są odpowiedniej jakości. Nigdy nie musisz się martwić, że materiał zostanie wprowadzony do produkcji bez uprzedniej odpowiedniej kontroli. Jeśli znajdziemy jakieś błędy lub wątpliwości, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio i przejdziemy przez to, co należy skorygować, aby efekt końcowy był jak najlepszy. (Czego jednak nie robimy, to np. sprawdzanie pisowni, za takie elementy odpowiadasz Ty.)